Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

EAR-GASMIC: The Power Of Nature Edition

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:19.5.2017
Miesto:

Ateliér Babylon, Nám. SNP 473/14
Bratislava

Čas:21:00

Na 8. narodeniny párty Ear-Gasmic sa ako headliner predstaví aktuálne No. 1 psy-trance projekt na svete, ktorými sú VINI VICI z Izraela! Bude to ich úplné prvé vystúpenie na Slovensku a zároveň to bude po prvýkrát, kedy v rámci line-upu párty Ear-Gasmic vystúpi ako headliner čisto psy-trance DJ. Tešiť sa tak môžete na poriadne energickú nálož hudby, ktorá Vás nenechá chladnými. VINI VICI je projekt od Aviram Saharai & Matan Kadosh, obidvaja sú už viac ako desaťročie dobre známi producenti elektronickej hudby. Ich skladba „The Tribe“ sa stala veľkým predajným hitom na Beatporte. Medzi ich ďalšie úspechy nepochybne patria skladby „Divine Mode, „Back Underground“, „Expender“, „Anything & Eveything”, “Namaste” či „Veni Vidi Vici“. Tento projekt od svojho spustenia poňal obrovské úspechy na poli elektronickej hudby, získal veľké množstvo ocenení, milióny vzhliadnutí na internete a nespočetne veľa fanúšikov po celom svete. Charakteristickým pre nich je prinášanie úplne nových a originálnych prvkov do elektronickej hudby, ktoré majú u ľudí veľkú obľubu. Za posledné roky sa ich meno stalo synonymom slov skvelá párty a ich obľúbenosť stúpa rapídnym tempom. Na Ear-Gasmic "The Power Of Nature Edition" sa okrem VINI VICI predstaví taktiež vo svete obľúbený ReOrder a talentovaný Dreamseekers z Českej republiky. Line-up doplnia naši rezidentní DJs Unbeat & Zolike a Kristy Jay & Janina T z Austrálie pod názvom ich spoločného projektu JAK. Celá akcia bude zladená v rámci témy „The Power Of Nature“, takže očakávajte špecificky a na mieru pripravené vizualizácie a taktiež intrá vítajúce jednotlivých DJov. To všetko a ešte oveľa viac na Vás čaká 19. mája 2017 v bratislavských priestoroch Ateliéru Babylon.

Line-up: VINI VICI [ISR], ReOrder, Unbeat & Zolike, JAK (Janina T [AU] & Kristy Jay), Dreamseekers (CZ),

Vstupné / Entry:
REGULAR - státie: 15 €
VIP - balkón : 21 €
Výhody VIP zóny: VIP balkón na poschodí s priamym výhľadom na stage, stoly so sedením, prístup na prízemie na tanečnú plochu, vlastný VIP bar, VIP šatňa.

Zľavy / Discounts: bez nároku na zľavy / without any discounts.

EAR-GASMIC: The Power Of Nature Edition

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať