Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody Makers

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:29.11.2017
Miesto:

Reduta - Veľká sála, Bratislava, Medená 100/3
Bratislava

Čas:19:30

MAGDALENA KOŽENÁ

a Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

uvádzajú piesne Cola Portera

POĎME SA VYŠANTIŤ!
(Let’s Misbehave!)

Popis/Description:
Magdalena Kožená nás už dlho prekvapuje a okúzľuje originálnymi projektmi, v ktorých elegantne a s dych vyrážajúcou virtuozitou putuje všetkými historickými epochami klasickej hudby. Tentokrát však chce českému a slovenskému publiku ponúknuť koncertný program, ktorý je vskutku nečakaný a v pravom zmysle slova výnimočný. Svetoznáma mezzosopranistka se rozhodla na chvíľu opustiť svet klasickej hudby a zakoketovať si s ľahkými múzami. Pre svoj výlet do sveta klasického amerického muzikálu si zvolila autora naozaj oduševneného a nesmierne vtipného – Cola Portera. Jeho preslávené, jazzom inšpirované hity zaspieva v sprievode Ondřeja Havelku a jeho Melody Makers, orchestra, ktorý predstavuje svetovú špičku v oblasti autentickej interpretácie jazzu, swingu a tanečnej hudby 30. a 40. rokov. Prídite si vypočuť slávne melódie Night And Day, I’ve Got You Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguine v podaní Magdaleny Koženej, ktorá vás pozýva slovami: Let’s Misbehave! – Poďme sa vyšantiť!

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody Makers

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať