Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Červená korytnačka / Kino na Stanici

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:23.5.2017
Miesto:

Stanica Žilina-Záriečie
Žilina | okres Žilina | Žilinský kraj

Čas:15:00

Premietame o 17.00 a 20.00. Príbeh stroskotanca na tropickom ostrove, obývanom korytnačkami a vtákmi, je zároveň univerzálnym príbehom všetkých zásadných okamžikov v živote človeka. O sebapoznaní, láske, rodičovstve aj striedaní generácií hovorí oscarový režisér Michael Dudok de Wit bez slov, iba s pomocou remeselne dokonalej animácie. Magická snímka, zrozumiteľná naprieč generáciami a kontinentami, získala v Cannes Zvláštnu cenu poroty v sekcii Svojský pohľad (Un certain regard) a je prvým počinom kultového japonského študia Ghibli s európskou koprodukciou. Červená korytnačka (La Tortue Rouge) – Michael Dudok de Wit / FR, JAP / 2016 / 80 min / bez jazykovej bariéry scenár: Michael Dudok de Wit, Pascale Ferra strih: Céline Kélépikis hudba: Laurent Perez Del Mar Vstupné: 3,00 / 2,00 € (dospelí / študenti) Vstupné s členským preukazom ASFK: 2,50 / 1,50 € (k zakúpeniu na Stanici) Predpredaj: bit.ly/stanicavstupenky Vstupenky si môžete kúpiť online, osobne na ktoromkoľvek z predajných miest PREDPREDAJ.SK alebo priamo na Stanici. Digitalizáciu kina na Stanici podporil Audiovizuálny fond.

Miesto: Stanica Žilina-Záriečie

Udalosť na FB

Červená korytnačka / Kino na Stanici

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať