Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Re:start

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:19.7.2017
Miesto:

Re:fresh club
Bratislava

Čas:20:00

Nebaví vás čakať až do víkendu, aby ste sa mohli poriadne zabaviť? V klube Re:fresh začína klubový týždeň už v stredu akciou RE:START. Na týchto pravidelných parties sa môžete naštartovať na prichádzajúci víkend už v strede týždňa. Tešiť sa môžete na rôzne hudobné žánre ako hip-hop, trap, reggae, ska, punk, dub, dancehall, , DnB, dubstep a iné v podaní našich rezidentov. Tak neváhajte a príďte sa zabaviť, akcia RE:START je zdarma!

Tired of waiting for the weekend to have a ball? In Re:fresh club we start the party week early, with our regular Wednesday party called RE:START. This way you can start your weekend right in the middle of the week. You can look forward to various genres at these parties – hip-hop, reggae, ska, punk, dub, dancell, DnB, dubstep etc. All this and more, right from our resident DJs. So don´t waste a moment thinking what to do next Wednesday and join us at RE:START. The party is for free!

Miesto: Re:fresh club

Udalosť na FB

Re:start

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať