Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Vzdelávací olovrant: O odpade Bez odpadu

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:13.9.2017
Miesto:

Goethe-Institut Bratislava
Bratislava

Čas:14:00

Po prázdninovej odmlke pokračujeme v sérii vzdelávacích olovrantov. Tentokrát s Ivanou Maleš enviromentalistkou a autorkou blogu Nezmar (https://nezmarto.wordpress.com/) v priestoroch Knižnice Goetheho inštitútu v Bratislave. Prečo tvoríme odpady a ako žiť bez nich? Ako fungovať bezodpadovo v školskom prostredí? Čo je cirkulárna ekonomika? K odpovediam na otázky pribalíme aj príklady dobrej praxe zo Slovenska aj zahraničia. Príďte sa dozvedieť viac a inšpirovať. Vzdelávacie olovranty sú súčasťou projektu Riešenie konfliktov v rozvojovom kontexte II., podporeného z finančných prostriedkov SlovakAid. *** Predstavenie hosťky olovrantu: Ivana Maleš (37) sa narodila v Novom Sade, Srbsku. V roku 1998 prišla na Slovensko študovať Environmentalistiku na Prírodovedeckej fakulte, UK v Bratislave. V roku 2003 ukončila štúdium na Katedre krajinnej ekológie. Téme odpadového hospodárstva v súkromnej a najmä v komunálnej sfére sa venuje 13 rokov. Je tvorcom niekoľkých koncepcií pre reformu odpadového hospodárstva na komunálnej úrovni a spoluzakladateľkou Inštitútu cirkulárnej ekonomiky, kde momentálne pôsobí. V súkromí sa snaží o zero waste spôsob života – tvorí iba 4% zmesového komunálneho odpadu. O tejto téme aktívne bloguje na svojom blogu Nezmar. Žije v Bratislave, je vydatá, má jednu dcéru. Rada cestuje na nové miesta, kde predtým ešte nikdy nebola. Rada číta knihy, má rada severské filmy a od detstva ju fascinujú sopky.

Miesto: Goethe-Institut Bratislava

Udalosť na FB

Vzdelávací olovrant: O odpade Bez odpadu

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať