Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Beseda s lektorkami projektu "Čo jedia zdravé deti"

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:12.1.2018
Čas:15:00

!!! ZISŤUJEME ZÁUJEM - DÁTUM SA UPRESNÍ !!! MC Žabka v spolupráci s lektorkami projektu Čo jedia zdravé deti by vám ponúkajú praktický workshop a prednáška na tému: "Základy zdravej výživy pre deti 1+" Z cyklu úvodných prednášok o strave našich najmenších. Záleží Vám na tom, aby Vaše deti zdravo rástli a budovali si silnú imunitu? Stratili ste sa v mori odporúčanej literatúry a odporúčaní zdravej výživy? Neviete, čo si kúpiť a ako to uvariť? Praktický workshop a prednáška pod záštitou projektu Čo je zdravé deti je tu pre Vás :) Domov odídete s cennými radami a návodom ako variť. Program: – teória i prax – pre maminy detí po prvom roku – varenie založené na rýchlych receptoch a kvalitných surovinách - v teórii sezónne a lokálne podľa webu: www.cojediazdravedeti.sk Vstupné max 15€ - podľa počtu prihlásených Lektorka: Ing. Silvia Kuzmová Svoj záujem vyjadrite kliknutím na tlačidlo zúčastním sa. Dátum je orientačný, pri dostatočnom záujme upresníme.

Miesto: MC Žabka Stará Turá

Udalosť na FB

Beseda s lektorkami projektu "Čo jedia zdravé deti"

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať