Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Literárne soirée Prešov

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:15.11.2017
Čas:18:00

Aj tento november sa vrámci festivalu Alternatívny kvocient, ktorý organizuje klub wave uskutoční Literárne soirée. Literárne soirée je umelecký večer, na ktorom sa podieľa ktokoľvek, kto píše, hrá alebo komponuje a má záujem zapojiť sa. Hlavnou zložkou sú krátke literárne texty interpretované hercami, ktoré sú doplnené hudobnými a moderátorskými vstupmi. Preto ak píšete a máte chuť svoje práce zverejniť, alebo sa venujete herectvu či hudbe, kontaktujte nás na e-mail literarnesoiree.po@gmail.com alebo na facebooku. UZÁVIERKA TEXTOV je 15.OKTOBER 2017 !!! Informácie pre Autorov: - texty posielajte na e-mail literarnesoiree.po@gmail.com - žáner aj téma sú voľné - maximálny rozsah je 1 strana (rozsah drámy 3 strany) - maximálny počet prihlásených textov sú 2 prózy a 3 poézie - každý text vyžaduje osobitý prístup, preto je toto ohraničenie viac-menej orientačné, no potrebné vzhľadom k nášmu cieľu venovať sa každému príspevku naplno - texty vyberáme na základe dramaturgie daného večera, teda či sa príspevok do momentálneho konceptu hodí alebo nie; preto ak váš príspevok nebude vybraný, pokojne ho pošlite nabudúce, možno si s textami v ďalšom kole sadne lepšie ;) LITERÁRNE SOIRÉE podporuje Nadácia Tatrabanky. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia VIDIME SA V KLUBE Wave :)

Miesto: Wave Klub

Udalosť na FB

Literárne soirée Prešov

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať