Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Športniki: Gagarin! (ČR)

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:15.11.2017
Miesto:

KASÁRNE/KULTURPARK - kosice
Košice

Čas:19:00

Svieža divadelná inscenácia pražského divadelného zoskupenia Športniki pojednáva o živote a diele J. A. Gagarina, prvého človeka vo vesmíre. Bábky, spevy, tance. A filmové týždenníky. „Časom kdekto Gagarina prekoná. Ale nikto se po lete tak neusmeje na ľudstvo a vesmír, ako Jura Gagarin. A to je veľmi dôležité, ďaleko dôležitejšie, než si dokážeme predstaviť…“ Vstup: študenti, dôchodcovia, ZŤP: 5 Eur dospelí: 7 Eur Predpredaj na www.ticketportal.sk do 14.11.2017, a na mieste v deň konania podujatia od 18.00. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Projekt bol spolufinancovaný z grantovej schémy K13, mesta Košice a Košice-Turizmus. Zmena programu vyhradená.

Miesto: KASÁRNE/KULTURPARK

Udalosť na FB

Športniki: Gagarin! (ČR)

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať