Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Katedrálka žurnalistiky 07|12 @Babylon,BA

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:7.12.2017
Miesto:

Ateliér Babylon
Bratislava

Čas:20:00

Ahoj! Milý žurnalista alebo priateľ našej katedry. Tak ako každý rok, tak ani tento nebude výnimkou, koná sa katedrálka našej drahej katedry! Poď aj ty s nami tento rok zažúrovať. Čaká na teba 7 DJs, naložený stage so špeciálnymi efektmi v jednom z TOP priestorov v Bratislave, tak neváhaj, zdieľaj a poď sa s nami zabaviť. ➤ Kedy ? : 07.12.2017 ➤ Kde ? : Ateliér Babylon _______Aké lístky sú k dispozícií?_______ ▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾ ➤ Predpredaj : 4€ ➤ Normálny : 5€ ➤ V.I.P : 7€ *Lístky v predpredaji sú dostupné k zakúpeniu na katedre žurnalistiky UK, normálne a V.I.P lístky budú dostupné pri vstupe. ______Na koho sa môžte tešiť______ ▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾▼▾ ✪ Mário Bistiak ✪ Reason ✪ Enveloperz ✪ Switch2Smile ✪ Aleksandar Vidakovic ✪ Pheelnox ✪ Lukas DaLoop Neskutočne sa na Teba tešíme a dúfame, že sa s nami dobre zabavíš. Samozrejme ste pozvaní všetci, ktorí majú o našu katedrálku záujem. Nikoho nenecháme čakať pred vchodom ! S láskou, budúci žurnalisti na UKčky.

Miesto: Ateliér Babylon

Udalosť na FB

Katedrálka žurnalistiky 07|12 @Babylon,BA

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať