Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Dobrák od kosti

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:12.12.2017
Miesto:

Tabačka Kulturfabrik Gorkého 1068/2
Košice

Čas:18:00

Po filme bude diskusia na tému: Darcovstvo kostnej drene. Petr je po úspešnej transplantácii kostnej drene a Belo je zapísaný v registri darcov kostnej drene. Spolu sa rozhodli, že precestujú na kolobežkách naprieč Slovenskom a Českom. Celá trasa je dlhá viac ako 1000 kilometrov a oni to zvládli behom necelých dvoch týždňov. Mali za cieľ vyrozprávať ľudom svoje príbehy a urobiť osvetu ohľadom darcovstva kostnej drene. Chcú ľudom ukázať obidve strany: vyliečeného, ktorý vďaka transplantácii od vhodného darcu dostal šancu na život a človeka, ktorý dobrovoľne vstúpil do registra darcov kostnej drene, aby mohol v prípade potreby šancu na život niekomu dať. Dozviete sa: - KTO, PREČO a AKO sa môže stať darcom kostnej drene - že niekedy stačí na záchranu ľudského života pľuvanec - či darovanie kostnej drene naozaj tak veľmi bolí K dispozícii bude aj kolobežka, na ktorej sa budete môcť povoziť.

Miesto: Tabačka Kulturfabrik

Udalosť na FB

Dobrák od kosti

*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať