Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Oldies párty s hosťom The Blues Mother-in-Law v Trnave!

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:19.1.2018
Miesto:

AMFIK CAFE, Trnava
Trnava | okres Trnava | Trnavský kraj

Čas:20:30

Pozývame všetkých prísť sa zabaviť na jedinečnú oldies párty so špeciálnym hosťom, trnavskou bluesovou legendárnou kapelou The Blues Mother-in-Law, ktorú pred dvadsiatimi rokmi založili gitarista Vlado Machala (gitara, vocal) a bubeník Tono Šidlík (bicie, vocal). Bluesová svokra je zložená z veteránov slovenskej hudobnej scény a absolvovala množstvo koncertov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Už spomínaných členov kapely doplnili Silvio Tibenský (bass gitara, vocal) a Laco Bartoš (gitara, vocal). Piatkový večer v Arena Cafe v Trnave tak bude plný známych hitov overenými časom, ako aj dynamickým blues rockom kapely Bluesová svokra.

Lístky v predaji na www.maxiticket.sk. Tešíme sa!
Vstupné: 3eur


*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať