Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

3.ročník Deň detí so Smejkom a Tanculienkou

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:26.5.2018
Miesto:

Skiarena Fačkovské sedlo
Kľačno | okres Prievidza | Trenčiansky kraj

Čas:10:00

Aj počas tohto roku oslávime v malebnom horskom prostredí najväčší sviatok všetkých detí. Nezabudnuteľná skvelá atmosféra plná smiechu a radosti nás bude sprevádzať po celý deň. Už teraz Vám prezradíme, že radosť všetkým chrobáčikom prinesú svojimi pesničkami a rozprávkami obľúbený SMEJKO A TANCULIENKA. Tešiť sa môžete aj na rozprávkové postavičky, súťažné stanoviská, pri ktorom budú detičky zbierať body do rozprávkového pasu, tanec s Mášou a Medveďom, ukážky záchranných zložiek, remeselníci ukážu, ako si vyrobiť ručne vlastný výrobok, nebude chýbať skákaci hrad, sladké pochúťky a množstvo ďalších aktivít. Rodičia, môžete sa spoľahnúť že o úsmev Vašich detí sa určite postaráme dňa 26.5.2018 na Fačkovskom sedle pri Salaši Kľak. Tešíme sa na všetkých zvedavých chrobáčikov a ich rodičov, ktorí spolu s nami odštartujú letnú sezónu 2018.


*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať