Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Viktor Horján číta z knihy rómskeho spisovateľa Ľudovíta Didiho

Toto podujatie sa už uskutočnilo. Aby ste nič nezmeškali, nechajte si posielať informácie o podujatiach e-mailom.

Deň konania:16.5.2018
Miesto:

Coworking Lounge Nádvorie, Štefánikova 94/4, Trnava
Trnava | okres Trnava | Trnavský kraj

Čas:19:00

Herec Viktor Horján atraktívnym čítaním vdýchne život postavičkám z knižnej prvotiny Ľudovíta Didiho Príbehy svätené vetrom (2004). Pobavenie i zamyslenie prinesú neľahké osudy široko rozvetvenej rodiny Róma Ondráša, kde sa viac hladuje než hoduje, viac špekuluje než pracuje, kde však nikdy nechýba zmysel pre humor a radosť zo života.

O tom, aký príbeh píše každý z nás, či Slovensko je čierno-biela krajina, príde Na kus reči porozprávať aj trnavská rodáčka a právnička Irena Bihariová a riaditeľ komunitného centra Koburgova v Trnave Juraj Štofej.

Ľudovít Didi bol rómsky autor v slovenskej literatúre. Ako jediný slovenský Róm podpísal Chartu 77. Je laureátom špeciálneho ocenenia poroty Roma Spirit In memoriam za rok 2014.

Vstup na podujatie je voľný.

www.romaspirit.sk


*ViaMania.sk ani prevádzkováteľ portálu www.viamania.sk nie sú organizátormi propagovaných podujatí, ani nenesú zodpovednosť za správnosť, presnosť či úplnosť propagovaných podujati, zmenu alebo zrušenie programu.
Pošli to ďalej :-)

Pošli odkaz na toto podujatie svojmu známemu.

Dobrý deň,
našiel som zaujímavé podujatie na ViaMania.sk? Posielam odkaz.
Odoslať