Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Rozumiem Viac info
Viamania.sk je na
FACEBOOKU
HACHACHA
Zábavné videá

Ochutnávka prvého pojazdu v Jasnej

Letná bike sezóna odštartuje na obľúbenej trati Rocky Face DH, ťažká čierna trať vedie popod 6 sedačkovú lanovku Záhradky - Rovná Hoľa je určená pre skúsených jazdcov s vyššou úrovňou zručnosti. Pre rodiny s deťmi bude od 13. júna sprístupnená modrá ľahká Fun Track trať, ktorej prekážky sa dajú obísť a užijú si ju aj úplní začiatočníci. Trať má ľahký povrch a je zjazdná aj na kolobežkách a vhodná pre tých, čo si chcú vychutnať pohodlnú nenáročnú vyhliadkovú trasu s výhľadmi na okolité kopce. Novinkou leta je detská zóna Kids Bike Zone v lokalite Záhradky, kde sú všetky prekážky prispôsobené malému cyklistovi tak, aby ich zvládol aj na trojkolkách alebo odrážadlách.

Od 26. júna 2015, kedy sa v bike parku uskutoční 3. kolo Slovenského pohára v downhille, budú sprístupnené aj trasy Deer Track - stredne ťažká freeridová červená trať, ktorú zvládnu mierne pokročilí až pokročilí jazdci, Summit Flatline - ľahká až stredne ťažká traverzová červená trať z Chopku na Priehybu a Bottom Flatline – ľahká traverzová modrá trať z Priehyby na Záhradky a na južnej strane Chopku South Track – modrá ľahká trať, nenáročná a vhodná aj pre začiatočníkov. Bližšie k tratiam TU. V ponuke požičovne bicyklov športového obchodu Bike Shop & Rental Záhradky sú k dispozícii freeridové, zjazdové a detské bicykle, kompletná výbava, servis a obchod pre cyklistov.
Rocky Mountain Bike World Jasná poskytuje 17 km tratí v nadmorskej výške od 1 342 m n.m. s prevýšením až 970 m. 4 moderné lanovky zaisťujú prístup až k 6 tratiam rôznych úrovní od ľahkých po závodné, od turistických po downhillové. S celosezónnym bike lístkom platným pre aktuálnu letnú sezónu ušetria bikeri v Jasnej niekoľko desiatok eur. Bližšie k akciovému bike lístku na www.gopass.sk. 

Tlačová správa