Časté otázky

Čo je to Viamania?
Viamania je online portál určený na podporu predaja pobytových balíkov služieb ubytovacích zariadnení a produktov spojených s cestovaním, ubytovaním, stravovaním a doplnkovými službami. Je dostupný pre všetkých ubytovateľov a záujemcov o propagáciu a zvýšenie priamej rezervácie pobytov. 
 

Čo za pobyty sa na portáli ponúkajú? 
Na portáli sa ponúkajú akciové pobytové balíky registrovaných ubytovateľov. Všetky ponúkané pobytové balíky sú k dispozícii na priamu rezerváciu u konkrétneho ubytovateľa (hotel, penzión, chata, privát) a Viamania slúži iba na podporu priamej rezervácie a priameho predaja. 
 

Kde sa vytvorí rezervácia, ktorú si návštevník portálu vytvorí? 
Každá rezervácia vytvorená na portáli Viamania vygeneruje online rezerváciu priamo do rezervačného systému konkrétneho ubytovateľa. Zároveň sa vygeneruje online potvrdenie vytvorenia novej rezervácie, ktorú na e-mail kupujúceho vygeneruje rezervačný systém. 
 

Aké sú podmienky nákupu pobytu? 
Platnosť pobytového balíka, podmienky nákupu aj storno podmienky si pre každý pobytový balík určuje konečný predajca - ubytovateľ. Pri každom nákupe je nevyhnutný súhlas s obchodnými podmienkami hotela, ktoré odporúčame pred potvrdením nákupu záujemcom o pobyt preštudovať. 
 

Do kedy je možné pobyt zrušiť? 
Storno podmienky sa môžu pri rôznych ubytovateľoch aj rôznych pobytových balíkov líšiť. Je potrebné sa s nimi oboznámiť pred nákupom pobytu. 
 

S kým sa môžem skontaktovať po nákupe pobytu? 
Pri každom ubytovateľovi uvádzame kontaktné údaje. Kedykoľvek sa môžete spojiť s recepciou alebo kontaktnou osobou pre jednotlivých ubytovateľov, ktorí na portáli Viamania prezentujú svoje služby. 
 

Kde je možné pobyt po rezervovaní zrušiť? 
Akúkoľvek zmenu, opravu alebo zrušenie komunikuje priamo s ubytovacím zariadením. Každá rezervácia vytvorená na portáli Viamania je priamou rezerváciou a priamym vzťahom medzi kupujúcim a ubytovateľom. Viamania slúži iba na propagáciu akciových pobytových balíkov ubytovateľa. 
 

Ako sa môžem ako ubytovacie zariadenie na portáli zaregistrovať?  
Jednoduchým odoslaním kontaktného formulára na podstránke Kontakt: https://www.viamania.sk/kontakt/

Top ponuky