Rekreačný príspevok

Využite rekreačný príspevok od zamestnávateľa aj na pobyty zakúpené na portáli Viamania.

Čo je potrebné splniť?

  • Overte si, či máte vo Vašom zamestnaní nárok na rekreačný príspevok (Povinnosť udeľovať rekreačný príspevok majú spoločnosti s viac ako 49 zamestnancami a v prípade, ak ste Vy ako zamestnanec vo firme odpracovali viac ako 24 mesiacov.) Možnosti o uplatnení rekreačného príspevku vám poskytne Váš zamestnávateľ. 
  • Pobyt, na ktorý sa rekreačný príspevok uplatňuje musí byť realizovaný na Slovensku a na minimálne 2 noci.
  • Na pobyt si môžete vziať svoju rodinu, pobyt môže byť aj dlhší, len nesmie byť kratší ako 2 prenocovania.
  • Po pobyte Vám na našej recepcii vystavia oficiálny doklad za pobyt - faktúru, na ktorej budú uvedené všetky Vaše osobné údaje potrebné pre zamestnávateľa.
  • Tento doklad predložíte zamestnávateľovi, ktorý Vám pobyt do výšky 55% preplatí. Maximálna výška príspevku je 275 Eur/rok. Ak bude Váš pobyt stáť viac ako 550 Eur, zamestnávateľ Vám preplatí maximálne 275 Eur. Ak bude pobyt lacnejší, preplatí Vám 55% celkových nákladov. 

Najlepšia cesta na uplatnenie rekreačného príspevku je priamy pobyt v hoteli a priame uplatnenie faktúry u Vášho zamestnávateľa. Veríme, že si z ponuky našich pobytových balíkov vyberiete a užijete si svoj zaslúžený relax naplno aj so všetkými výhodami, ktoré sú pre vás dostupné.

Odporúčanie - Váš záujem o využitie pobytu formou rekreačného poukazu uveďte v poznámke pre ubytovateľa už pri vytváraní rezervácie. Všetky potrebné informácie a dokumenty pre vás pripraví recepcia konkrétneho ubytovateľa. 

Top ponuky